Klausimai – atsakymai

  • Kodėl Kapsikam®?

    Kapsikam® pasižymi stipriu nonivamido poveikiu. Padės susidoroti su ūmiu staigiu nugaros, raumenų, kaklo skausmu. Gydomosios šilumos poveikis numalšins raumenų spazmus ir uždegimą.

  • Kokia Kapsikam® vartojimo trukmė?

    Gydymo kurso trukmė priklauso nuo ligos pobūdžio ir sunkumo, tačiau nepasitarus su gydytoju, vaisto vartoti negalima ilgiau nei 10 dienų.

  • Ar reikia imtis atsargumo priemonių naudojant Kapsikam®?

    Kapsikam® reikia tepti ant nepažeistos odos. Būtina saugotis, kad tepalas nepatektų į akis ir ant gleivinių. Po kiekvienos procedūros nusiplaukite rankas vėsiu vandeniu ir muilu.

  • Ką daryti, jei užtepėte per didelį tepalo kiekį?

    Jei buvo užteptas perteklinis tepalo kiekis ir jaučiamas itin šildomasis poveikis, perteklių rekomenduojama nuplauti vėsiu vandeniu ir muilu. Prieš naudojant, rekomenduojama atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją.

  • Ar Kapsikam® galima nusipirkti be recepto?

    Taip, Kapsikam® galima įsigyti be recepto.

  • Ką daryti, jei individualios reakcijos atveju Kapsikam® vartojimo vietoje atsiranda dirginimas?

    Vaisto Kapsikam® vartojimo instrukcijoje aprašomos šios atsargumo priemonės. Tepalas turi šildomąjį poveikį, todėl reikia:
    - vengti tepalo patekimo ant atvirų žaizdų, gleivinių ir akių;
    - norint išvengti pašalinių poveikių, pirmiausia rekomenduojama nedideliu kiekiu tepalo patepti odą, kad būtų nustatytas jautrumas vaistui;
    - po kiekvienos procedūros, nepaisant to, ar naudojote aplikatorių, ar ne, turite kruopščiai nusiplauti rankas vėsiu vandeniu ir muilu;
    - jei vis dėlto pasireiškė individuali reakcija, vaistą rekomenduojama nuplauti vėsiu vandeniu ir muilu arba nuvalyti nuo odos augaliniame aliejuje suvilgytu vatos tamponu.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu: nepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Reklamos teksto parengimo data: 2022m. lapkričio mėn.